Hayatınıza Değer Katar

Has Altın, Gram Altın, Ziynet, Ata Altını, Reşat Altını, Kolye ve Takılar...

Tiryandafil

Tiryandafil Kuyumculuk

Tiryandafil Kuyumculuk yılların tecrübesi ve müşterilerinden aldığı güven ve itibar ile Altın Darphane, ziynet ve Ata çeşitleri satışı. Has Altın, Hurda Altın, Eski Ziynet Alım Satımı. Sarrafiye çeşitleri ve rapor değişimi konularında faaliyet göstermektedir.

Faaliyetlerimiz: Altın Darphane, ziynet ve Ata çeşitleri satışı. Has Altın, Hurda Altın, Eski Ziynet Alım Satımı. Sarrafiye çeşitleri ve rapor değişimi.

Tiryandafil Kuyumculuk faaliyetlerini Kuyumcukent’teki yeni şubesinde Tiryandafil markası ile darphane patentli ürünlerini yılların verdiği güven ve saygınlık ile sürdürmektedir.

Cemal Turgut

Kurucusu “Cemal Turgut”

1990 yılından beri Kapalıçarşı’da döviz, sarrafiye ve toptan altın işi ile uğraşıyorum. 20 Yılın birikimiyle 2005 yılında kendimizi yenileyerek Tiryandafil markamız ile sektördeki yerimizi aldık. 2010 yılı ocak ayı ile kuyumcukent şubemizi faaliyete geçirdik. Kuyumcukent’te şube açmaktan şu ana kadar son derece memnunuz. Tiryandafil sağlam ve emin bir şekilde sektördeki güvenilirliği ve saygınlığı ile büyüyerek sektörde söz sahibi olan Firmamızda (Altın, Gümüş, Gramaltın, Ziynet Alış-Satışı, Raporluk Değişimi) Yapılmaktadır.

Ürünlerimiz darphane patentlidir.
Ayrıca kendi tasarımımız ve imalatımız olan (30 yapraklı gül) kolyelerinin satışına başlamış bulunuyoruz.

Müşterilerimizi ticari partnerlerimiz olarak algılayıp kişi ve kurumlara özgü çözümler üreterek her iki tarafın memnuniyetini esas aldığımız gibi müşterilerimizin bütün işlemlerinde yapıcı, yönlendirici olarak etkin rol almak kurumsal felsefemizdir.

Portföyümüz gerek üretim yapan gerek satış ve ihracat ağırlıklı çalışan müşterilerimizden oluşur. Ama sonuç olarak bütün müşterilerimiz bizim için çok önemlidir. Prensibimiz müşteri memnuniyetidir.

Altında şu anda herkesin bir beklentisi var. Altın fiyatına gelince yüksek seyir devam ediyor. Bölgesel stratejik spekülatif işlemlerini de gerginliklerden beslenen altın fiyatı yatırım fonlarını kolaylaştırıyor.

Altın fiyatlarının yükselmesi tamamen dünya politikası ile ilgili. Sene sonu itibarı ile baktığımızda dünyadaki tüm devletler, antik kasasında ne kadar altın varsa o kadar para basabiliyor. Yani karşılıksız para basamıyorlar. Sene sonu yükselişinin birinci sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Dünya üzerindeki tüm madenlerin değerinin çok yükselmesi ve altının diğer madenlere göre geride kalmış olması da diğer bir etkendir.